>
LISTA UCZESTNIKÓW SEZON 2021
L.P |
Imię i Nazwisko |
Miejscowość |
Państwo |
Ilość gołębi |
1 |
KLEIN TADEUSZ A |
RÖTGESBÜTTEL | 4+1 |
|
2 |
KLEIN TADEUSZ B |
RÖTGESBÜTTEL | 4+1 | |
3 |
KORALEWICZ BOGDAN A |
RADYMNO | 4+1 | |
4 | KORALEWICZ BOGDAN B |
RADYMNO | 4+1 | |
5 |
MUHL REINHARD A | GRÖNINGEN | 4+1 | |
6 | MUHL REINHARD B |
GRÖNINGEN | 4+1 | |
7 |
BIELA PAWEŁ | RUDNIK | 4+1 | |
8 |
SACHE CHRISTIAN A | NIEMCY | 4+1 | |
9 |
SACHE CHRISTIAN B |
NIEMCY | 4+1 | |
10 |
HARTMUT WILL A |
NIEMCY | 4+1 | |
11 |
HARTMUT WILL B | NIEMCY | 4+1 | |
12 |
LADEMAN ZDZISŁAW A | REKOWO GÓRNE |
4+1 | |
13 |
LADEMAN ZDZISŁAW B |
REKOWO GÓRNE |
4+1 | |
14 |
BOJANOWSKI ŁUKASZ A |
KAMIENIEC |
4+1 | |
15 |
BOJANOWSKI ŁUKASZ B | KAMIENIEC |
4+1 | |
16 |
FUSOWSKI ADAM A | GNIEWINO |
4+1 | |
17 |
FUSOWSKI ADAM B |
GNIEWINO |
4+1 | |
18 |
ADAM & PIOTR | ONSALA | 4+1 | |
19 |
ADAM & LESZEK B | ONSALA | 4+1 | |
20 |
BIENIEK FAMILY LOFT | KLIPPAN |
4+1 | |
21 |
BIENIEK DARIUSZ | KLIPPAN |
4+1 | |
22 |
KOMOROWSKI JAROSŁAW | RYPIN | 4+1 | |
23 | BUŁA IRENEUSZ I DENIS | DĄBROWA GÓRNICZA | 4+1 | |
24 |
BUŁA IREK & TAŃSKI MICHAŁ | WARSZAWA | 4+1 | |
25 |
RRŁ | RADGOSZCZ | 4+1 | |
26 |
WARKA | WARKA | 4+1 | |
27 |
ZDUŃCZYK MATEUSZ & KAMIL BRUSZKIEWICZ | BIAŁA PISKA |
4+1 | |
28 |
FILIPKOWSKI MARIUSZ | KOLNO |
4+1 | |
29 |
ZDUŃCZYK MATEUSZ | BIAŁA PISKA |
4+1 | |
30 |
ROWEK ROBERT | EŁK |
4+1 | |
31 |
JANIKA SAATHOFF | HANNOVER |
4+1 | |
32 |
RZADKOWSKI DAWID | STARGARD |
4+1 | |
33 |
MOREL BARTEK & BARTEK KRÓLIKOWSKI | BOŻEPOLE WIELKIE |
4+1 | |
34 |
PRIFTULI ARMAND | CASERTA |
4+1 | |
35 |
CENTRUM HODOWLANE EUROPA & BARTEK KRÓLIKOWSKI | POLSKA |
4+1 | |
36 |
CENTRUM HODOWLANE EUROPA A | LECHÓWEK |
4+1 | |
37 | CENTRUM HODOWLANE EUROPA B |
LECHÓWEK |
4+1 | |
38 | TEAM PREUSSEN DERBY |
MUNCHEBERG |
4+1 | |
39 |
RAFAŁ DOMINIK A |
ZAKRZÓW |
4+1 | |
40 | RAFAŁ DOMINIK B |
ZAKRZÓW |
4+1 | |
41 | BOJANOWSKI ŁUKASZ & ELWART JANUSZ | KAMIENIEC |
4+1 | |
42 |
GRÓDEK RYSZARD |
ROZTOKA-BRZEZINY |
4+1 | |
43 |
PIOTR HOLA |
URSZULIN |
4+1 | |
44 |
KOTELA IRENEUSZ A |
SZCZUCIN |
4+1 | |
45 |
KOTELA IRENEUSZ B |
SZCZUCIN |
4+1 | |
46 | VILMA I TOMEK A |
BOSTON |
4+1 | |
47 |
TRZASKA MAREK & KRÓLIKOWSKI BARTEK | PRUDNIK |
4+1 | |
48 |
CZAPLIŃSKI TOMASZ A |
SYBERIA |
4+1 | |
49 | CZAPLIŃSKI TOMASZ B |
SYBERIA |
4+1 | |
50 | CZAPLIŃSKI TOMASZ C |
SYBERIA |
4+1 | |
51 |
CZAPLIŃSKI TOMASZ D |
SYBERIA |
4+1 | |
52 |
CZAPLIŃSKI TOMASZ E |
SYBERIA |
4+1 | |
53 |
CZARNOTA PIOTR |
CZARNY BÓR |
4+1 | |
54 |
GÓRKA MARIAN A |
TRZEMEŚNIA |
4+1 | |
55 |
GÓRKA MARIAN B |
TRZEMEŚNIA | 4+1 | |
56 |
GÓRKA TADEUSZ A |
TRZEMEŚNIA | 4+1 | |
57 |
GÓRKA TADEUSZ B | TRZEMEŚNIA | 4+1 | |
58 |
BOROWIEC KRZYSZTOF | BRIELLE |
4+1 | |
59 |
BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY | SZCZECIN |
4+1 | |
60 |
SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW | BRZOSTKÓW |
4+1 | |
61 | JUSZCZYK ROBERT A |
GÓRNOWOLA |
4+1 | |
62 | JUSZCZYK ROBERT B | GÓRNOWOLA |
4+1 | |
63 | CZAJKOWSKI ROMAN |
ZAGÓRZANY |
4+1 | |
64 | ŁYSY A | POLSKA |
4+1 | |
65 |
ŁYSY B | POLSKA |
4+1 | |
66 |
JDA | DĄBROWA TARNOWSKA |
4+1 | |
67 |
JOŃSKI ROBERT | NOWA SÓL |
4+1 | |
68 |
KOZAK JANUSZ |
NYSA |
4+1 | |
69 |
CHŁOPECKI MIROSŁAW | WŁOSNOWICE |
4+1 | |
70 |
GÓRKA MATEUSZ | TRZEMEŚNIA |
4+1 | |
71 |
TEAM BORS - MACOVEI | CASAPULLA |
4+1 | |
72 | DUDEK MONIKA I DAWID |
ALWERNIA |
4+1 | |
73 |
PAYK WALDEMAR | WITTEN |
4+1 | |
74 |
CENTRUM HODOWLANE EUROPA - TOMASZ IWAŃSKI | BOSTON |
4+1 | |
75 |
WOŹNIAK TADEUSZ | JAWCZYCE |
4+1 | |
76 | MAMIŃSKI MARIUSZ | OLSZEWO-BORKI |
4+1 |
|
77 |
TOMEK A | POLSKA |
4+1 | |
78 |
TOMEK B | POLSKA |
4+1 | |
79 |
BIR | POLSKA |
4+1 | |
80 |
TEAM : THE LEGENDA | LATHUM |
4+1 | |
81 |
GAJEK MAREK | OSTROWCE |
4+1 | |
82 | WYRWONT JÓZEF A | BRZESZCZE |
4+1 | |
83 |
WYRWONT JÓZEF B | BRZESZCZE |
4+1 | |
84 | STELMACH RAFAŁ | MANIÓW |
4+1 | |
85 |
SOKOŁOWSKI JERZY | POBYŁKOWO MAŁE |
4+1 | |
86 |
JAMAL MALIK | KOŃSKIE |
4+1 |
|
87 |
SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW & BARTEK | BRZOSTKÓW |
4+1 |
|
88 |
ZABRODZKI DARIUSZ | WARSZAWA |
4+1 |
|
89 |
MAZIARZ RACING TEAM A | TĘGOBORZE |
4+1 |
|
90 |
BOŚ SŁAWOMIR | NOWA SÓL |
4+1 | |
91 |
WOJACZEK - WITEK | SKRZYSZÓW |
4+1 |
|
92 |
PERTEK LENA | LUBASZ |
4+1 |
|
93 |
NOWAK PAWEŁ | KONIECPOL |
4+1 |
|
94 |
GANG WIEWIÓRA | POLSKA |
4+1 | |
95 |
CHOCHOŁOWICZ KRZYSZTOF | BŁONIE |
4+1 |
|
96 |
BOGUSŁAW WIECZOREK | WROCŁAW |
4+1 | |
97 |
OLENDER SŁAWOMIR | MILEJEWO |
4+1 | |
98 |
FLAGA ROBERT A | RUDNIK |
4+1 |
|
99 |
JUDASZ ANDRZEJ | SUŁKOWICE |
4+1 | |
100 |
BOCHENEK - SKRZYPEK | SUŁKOWICE |
4+1 | |
101 | SROKA ANDRZEJ A | JASIENICA |
4+1 | |
102 |
SROKA ANDRZEJ B | JASIENICA |
4+1 | |
103 |
KASPEREK LESZEK | GÓRNOWOLA |
4+1 | |
104 |
KOZAK JANUSZ A | NYSA | 4+1 | |
105 |
WOJACZEK - WITEK A | SKRZYSZÓW | 4+1 | |
106 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE | NIEMCY | 4+1 | |
107 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 1 | NIEMCY | 4+1 | |
108 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 2 | NIEMCY | 4+1 | |
109 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 3 | NIEMCY | 4+1 | |
110 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 4 |
NIEMCY | 20 | |
111 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 5 |
NIEMCY | 20 | |
112 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 6 |
NIEMCY | 20 | |
113 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 7 | NIEMCY | 4+1 | |
114 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 8 | NIEMCY | 4+1 | |
115 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 9 | NIEMCY | 4+1 | |
116 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE10 | NIEMCY | 4+1 | |
117 |
TEAM NO-WU UND FREUNDE 11 | NIEMCY | 4+1 | |
118 |
OLENDER SŁAWOMIR | MILEJEWO | 4+1 | |
119 |
ND. SILO | ZGORZELEC | 4+1 | |
120 |
ŁACEK PIOTR | PODCZERWONE | 4+1 | |
121 |
SZKOLNY KRZYSZTOF - TOMASZ IWAŃSKI | BOSTON | 4+1 | |
122 |
DEROSE PASQUALE A | NEAPOL | 4+1 |
|
123 |
DEROSE PASQUALE B | NEAPOL | 4+1 | |
124 |
D.A.S. STAFIEJ A | GARTZ | 4+1 | |
125 |
D.A.S. STAFIEJ B | GARTZ | 4+1 | |
126 |
JANKOWSKI IRENEUSZ | KARNIESZEWICE | 4+1 | |
127 |
ZIĘTARA MATEUSZ I BARTŁOMIEJ | BOCHNIA | 4+1 | |
128 |
JAN & PIOTR | RZEZAWA | 4+1 | |
129 |
WAŁĘSA MATEUSZ | OLSZTYN | 4+1 | |
130 |
DZIALAK E. & J. | OSTRZESZÓW | 4+1 |
|
131 |
BRACIA POTOCZNY | ŁĘKAWICA | 4+1 | |
132 |
AS PENKUL TEAM | WOŁOMIN | 4+1 | |
133 |
CIEGOWSKA ALICJA A | HAMM | 4+1 | |
134 |
CIEGOWSKA ALICJA B | HAMM | 4+1 | |
135 |
CIEGOWSKA ALICJA C | HAMM | 4+1 | |
136 |
LEWANDOWSKI KAZIMIERZ | USTKA | 4+1 | |
137 |
MROZEK MATEUSZ | SŁOPNICE | 4+1 | |
138 |
CIEZCZAK R. | CZERWIENNE | 4+1 | |
139 |
KURNIK WIESŁAW | JADOWNIKI | 4+1 | |
140 |
SUCHECKI DARIUSZ | TRĄBKI | 4+1 | |
141 |
KUBACEK LUBOMIR | BACHUNOVICE | 4+1 | |
142 |
RESZKA RAFAŁ | JAKUBOWICE KOŃSKIE | 4+1 | |
143 |
KORALEWICZ BOGDAN | RADYMNO | 4+1 | |
144 |
MOREL TEAM - IWAŃSKI TOMASZ A | LIVERPOOL | 4+1 | |
145 |
RAFF - GROMM | KARSIN | 4+1 | |
146 |
TEAM MASTEK - KOGUT | WOJNICZ | 4+1 | |
147 |
ROBERTO | DĄBROWA TARNOWSKA | 4+1 | |
148 |
GRAŚ MARIUSZ | ROSKO | 4+1 | |
149 |
MRZYGŁÓD KAZIMIERZ | GWOŹDZIEC | 4+1 | |
150 |
IWAŃSKI - ŻARŁOK | WIELKA BRYTANIA | 4+1 | |
151 |
STRAND JAROSLAV | CZECH REPUBLIC | 4+1 | |
152 |
GRYMUZA WALDEMAR | LĘBORK | 4+1 | |
153 |
KOPER TOMASZ A | BULOWICE | 4+1 | |
154 |
KOPER TOMASZ B | BULOWICE | 4+1 | |
155 |
RANKA RADOSŁAW | SMIGIEL | 4+1 | |
156 |
NIZNIK TADEUSZ | TENCZYN | 4+1 | |
157 |
WALEK TADEUSZ | TRĘBACZEW | 4+1 | |
158 |
MACH WOJCIECH | SZCZUCIN | 4+1 | |
159 |
BENDZMER FABIAN & MIELEWCZYK ZBIGNIEW | ŁUGI | 4+1 | |
160 |
JANIA MARCIN | ŁĘTOWE | 4+1 | |
161 |
PUZDROWSKI CZESŁAW | BRODNICA GÓRNA | 4+1 | |
162 |
GRZENKOWICZ WITOLD/NAGÓRSKI DARIUSZ | ROZŁAZINO | 4+1 | |
163 |
JONAS MIROSŁAW SEBASTIAN WOJCIECH | BERGEDZINO WICKO | 4+1 | |
164 |
KWAŚNIAK EMIL | ŁOWCZE | 4+1 | |
165 |
ZUBRZYCKI B i M | ŚWIĘTE | 4+1 | |
166 |
RZEPKA MAREK & MARCIN | WOLA RZĘDZIŃSKA | 4+1 | |
167 |
TEAM ZAPART | KOBYLNICA | 4+1 | |
168 |
WSZOŁEK JAN | RZEZAWA | 4+1 | |
169 |
TEAM SCHIPMANN A | RHAUDERFEHN | 4+1 | |
170 |
TEAM SCHIPMANN B | RHAUDERFEHN | 4+1 | |
171 |
ADAM & LESZEK B | ONSALA | 4+1 | |
172 |
KRIS | POLSKA | 4+1 | |
173 |
MOREL TEAM - IWAŃSKI TOMASZ B | WIELKA BRYTANIA | 4+1 | |
174 |
MOREL TEAM - KOKOWICZ EUGENIUSZ | WARSZAWA | 4+1 | |
175 |
BERGEMANN TINO | MITTENWALDE | 4+1 | |
176 |
CHWARZYŃSKI RAJMUND | ZIELIN | 4+1 | |
177 |
WASILKA MAREK | CZĘSTKOWO | 4+1 | |
178 |
HARAZIN KAMIL | PIASEK | 4+1 | |
179 |
BOBER HENRYK | POLSKA | 4+1 | |
180 |
REPANÓW DARIUSZ | LUBIN | 4+1 | |
181 |
WOŹNICA ANDRZEJ | ŁĘCZYCE | 4+1 | |
182 |
BLAK TOMASZ | SUŁKOWICE | 4+1 | |
183 |
BLAK ADAM | SUŁKOWICE | 4+1 | |
184 |
BULDA PIOTR | SUŁKOWICE | 4+1 | |
185 |
HUMAR TEAM | POLSKA | 4+1 | |
186 |
PRZĄDA KRZYSZTOF | DĄBROWA TARNOWSKA | 4+1 | |
187 |
STAŃCZAK DAMIAN | JEZIORANY | 4+1 | |
188 |
KORNELIUSZ | POLSKA | 4+1 | |
189 |
BOLEK | POLSKA | 4+1 | |
190 |
GRZEGORZ CHORĄŻY | HOENZADRIEL | 4+1 | |
191 |
SYL STROOMER | PUTTER | 4+1 | |
192 |
DUDEK TOMASZ | BRZESKO | 4+1 | |
193 |
ROSPLOCH MARIUSZ I YANUSZ | HOLANDIA | 4+1 | |
194 |
REZERWACJA | RUMUNIA | 4+1 | |
195 |
REZERWACJA | HISZPANIA | 4+1 | |
196 |
BURY | SKIEN | 4+1 | |
197 |
WIM SNELS JR. | WAALWIJK | 4+1 | |
198 |
R.B. TEN BERGE | SPRANG CAPELLE | 4+1 | |
199 |
DR. HENK DE WEERD BELGICA DE WEERD | BREDA | 4+1 | |
200 |
RATAJCZAK RAFAŁ | NADMA | 4+1 | |
201 |
KAPLON ROMAN | SZAMOTUŁY | 4+1 | |
202 |
PRZYBYŁO LESZEK | DĄBROWA TARNOWSKA | 4+1 | |
203 |
KAŁAT MIECZYSŁAW | WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4+1 | |
204 |
FRANCISZEK SZULIK | WODZISŁAW ŚLĄSKI | 4+1 | |
205 |
MAZIARZ RACING TEAM B | TĘGOBORZE | 4+1 | |
206 |
SG SEHNKE-MARZEION | HEILIGENHAFEN | 4+1 | |
207 |
ZDROWY GOŁĄB | GLIWICE | 4+1 | |
208 |
SIEKLICKI KAZIMIERZ | GDAŃSK | 4+1 | |
209 |
CIĄBOR PAWEŁ | RADGOSZCZ | 4+1 | |
210 |
MAKOWSKI CEZARY | NIECZAJNA DOLNA | 4+1 | |
211 |
MAREK ŁUKASZ | GODÓW | 4+1 | |
212 |
ZYZNAWSKI JAN | DRUŻKÓW PUSTY | 4+1 | |
213 |
SCHULTE HEINER | GRÖNINGEN | 4+1 | |
214 |
TEAM CHUDY - URYGA | LIMANOWA | 4+1 | |
215 |
MRÓZ MARCIN & FILIP | WOLA RZĘDZIŃSKA | 4+1 | |
216 |
KIJOWSKI KRZYSZTOF | ŻABNO | 4+1 | |
217 |
OSADA WALDEMAR - ROBERT | BYCZYNA | 4+1 | |
218 |
FIGUŁA STANISŁAW | RUSOCICE | 4+1 | |
219 |
MILC MIROSŁAW | DĄBROWA SZLACHECKA | 4+1 | |
220 |
MALIK WIESŁAW | PRZEGINA DUCHOWA | 4+1 | |
221 |
MALIK ADAM | RUSOCICE | 4+1 | |
222 |
CZARDYBON ABDRZEJ & KULIG JANUSZ | ORNONTOWICE | 4+1 | |
223 |
SZCZOCZARZ GRZEGORZ | BŁAŻOWA | 4+1 | |
224 |
PITAŚ M&M TEAM | OKOCIM | 4+1 | |
225 |
STĘPIEŃ BOGDAN | POLSKA | 4+1 | |
226 |
JELONEK WOJCIECH | WĘDRYNIA | 4+1 | |
227 |
GOTOWIEC RAFAŁ - TARACH MACIEJ I ANTONI | NIEDORADZ | 4+1 | |
228 |
TEAM B&B | SUŁKOWICE | 4+1 | |
229 |
INGO ZAGER | LICHTENAU | 4+1 | |
230 |
BARANOWSKI PAWEŁ & ROBERT | ŁOCHÓW | 4+1 | |
231 |
BARANOWSKI ROBERT & PAWEŁ | ŁOCHÓW | 4+1 | |
232 |
PIK DARIUSZ | PUŁTUSK | 4+1 | |
233 |
STYCZEŃ W I L | KAZIMIERZA WIELKA | 4+1 | |
234 |
SULEWSKI ALBERT | DRYGAŁY | 4+1 | |
235 |
FLAGA ROBERT WITOLD | RUDNIK | 4+1 | |
236 |
LASKA ANDRZEJ & CZARDYBON ANDRZEJ | ORNONTOWICE | 4+1 | |
237 |
MAJCHER BARAN TEAM | GRYBÓW | 4+1 | |
238 |
IVI39 | POLSKA | 4+1 | |
239 |
DR. MEVES | HANOVER | 4+1 | |
240 |
MWG MAZURY | PERK | 4+1 | |
241 |
KWIATKOWSKI ŁUKASZ & WOJCIECH | MASZEWO LĘBORSKIE | 4+1 | |
242 |
TEAM D.G.M. | POLSKA | 4+1 | |
243 |
BIERNAT & KUSCH A | NIEMCY | 4+1 | |
244 |
MAREK 66 | LESZCZYNY | 4+1 | |
245 |
KINGA TRZASKA | CHOCZEWO | 4+1 | |
246 |
TEAM WOS | KRAKÓW | 4+1 | |
247 |
BIERNAT & KUSCH B | NIEMCY | 4+1 | |
248 |
WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A | ŁUBNIANY | 4+1 | |
249 |
WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK B | ŁUBNIANY | 4+1 | |
250 |
OSTAPIUK SYLWESTER | KREPA | 4+1 | |
--- |
---------------------------------------- | -------------------------- | ----- |
LISTA UCZESTNIKÓW REZERWOWYCH NA SEZON 2021. UCZESTNICY Z TEJ LISTY RÓWNIEŻ MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAWODACH W PRZYPADKU REZYGNACJI UCZESTNIKA Z LISTY GŁÓWNEJ. KOLEJNOŚĆ ZAPISÓW BĘDZIE ŚWIADCZYŁA O PIERWSZEŃSTWIE W ZAWODACH.
L.P |
Imię i Nazwisko |
Miejscowość |
Państwo |
Ilość gołębi |
1 |
LGJ TEAM | FLORYNKA |
4+1 |
|
2 |
PARA STANISŁAW | SZAFLARY |
4+1 |
|
3 |
KERMIT | WARSZAWA |
4+1 |
|
4 |
TEAM STĘPNIEWSKI L.K.K. A | KARPACZ |
4+1 |
|
5 |
TEAM STĘPNIEWSKI L.K.K. B | KARPACZ | 4+1 |
|
6 |
Z,KRZYSZTOF | POLSKA |
4+1 |
|
7 |
JAN BOCHEŃCZAK | PYZÓWKA |
4+1 |
|
8 |
OLR POLISH MASTERS | BOGDANIEC |
4+1 |
|
9 |
SKORPION | WESOŁOWO |
4+1 |
|
10 |
GURGUL KAZIMIERZ | CZCHÓW |
4+1 |
|
11 |
4+1 |
|||
12 |
4+1 |
|||
13 |
4+1 |
|||
14 |
4+1 |
|||
15 |
4+1 |
|||
16 |
4+1 |
|||
17 |
4+1 |
|||
18 |
4+1 |
|||
19 |
4+1 |
|||
20 | REZERWACJA | WODZISŁAW SLĄSKI | 4+1 | |
21 | SOBOCIŃSKI ZDZISŁAW | LYGOTA WIELKA | 4+1 | |
22 | MARCIN, SZCZEPAN, JANUSZ | POLSKA | 4+1 | |
23 | PRZYGODA KAROL | ŚWIETLINO | 4+1 |