UCZESTNICY

INFORMACJA:

LISTA UCZESTNIKÓW SEZON 2021


L.P
Imię i Nazwisko
Miejscowość
Państwo
Ilość gołębi
1
KLEIN TADEUSZ A
RÖTGESBÜTTEL
4+1
2
KLEIN TADEUSZ B
RÖTGESBÜTTEL
4+1
3
KORALEWICZ BOGDAN A
RADYMNO
4+1
4KORALEWICZ BOGDAN B
RADYMNO
4+1
5
MUHL REINHARD A GRÖNINGEN
4+1
6MUHL REINHARD B
GRÖNINGEN
4+1
7
BIELA PAWEŁ RUDNIK
4+1
8
SACHE CHRISTIAN A NIEMCY
4+1
9
SACHE CHRISTIAN B
NIEMCY
4+1
10
HARTMUT WILL A
NIEMCY
4+1
11
HARTMUT WILL B NIEMCY
4+1
12
LADEMAN ZDZISŁAW A REKOWO GÓRNE
4+1
13
LADEMAN ZDZISŁAW B
REKOWO GÓRNE
4+1
14
BOJANOWSKI ŁUKASZ A
KAMIENIEC
4+1
15
BOJANOWSKI ŁUKASZ B
KAMIENIEC
4+1
16
FUSOWSKI ADAM A GNIEWINO
4+1
17
FUSOWSKI ADAM B
GNIEWINO
4+1
18
ADAM & PIOTR
ONSALA
4+1
19
ADAM & LESZEK B
ONSALA
4+1
20
BIENIEK FAMILY LOFT
KLIPPAN
4+1
21
BIENIEK DARIUSZ
KLIPPAN
4+1
22
KOMOROWSKI JAROSŁAWRYPIN
4+1
23BUŁA IRENEUSZ I DENISDĄBROWA GÓRNICZA
4+1
24
BUŁA IREK & TAŃSKI MICHAŁWARSZAWA
4+1
25
RRŁ
RADGOSZCZ
4+1
26
WARKAWARKA
4+1
27
ZDUŃCZYK MATEUSZ & KAMIL BRUSZKIEWICZ
BIAŁA PISKA
4+1
28
FILIPKOWSKI MARIUSZ
KOLNO
4+1
29
ZDUŃCZYK MATEUSZ
BIAŁA PISKA
4+1
30
ROWEK ROBERT
EŁK
4+1
31
JANIKA SAATHOFF
HANNOVER
4+1
32
RZADKOWSKI DAWID
STARGARD
4+1
33
TOMASZ CZAPLIŃSKI & BARTEK KRÓLIKOWSKI
BOŻEPOLE WIELKIE
4+1
34
PRIFTULI ARMAND
CASERTA
4+1
35
CENTRUM HODOWLANE EUROPA & BARTEK KRÓLIKOWSKI
POLSKA
4+1
36
CENTRUM HODOWLANE EUROPA A
LECHÓWEK
4+1
37CENTRUM HODOWLANE EUROPA B
LECHÓWEK
4+1
38TEAM PREUSSEN  DERBY
MUNCHEBERG
4+1
39
RAFAŁ DOMINIK A
ZAKRZÓW
4+1
40RAFAŁ DOMINIK B
ZAKRZÓW
4+1
41BOJANOWSKI ŁUKASZ & ELWART JANUSZ
KAMIENIEC
4+1
42
GRÓDEK RYSZARD
ROZTOKA-BRZEZINY
4+1
43
PIOTR HOLA
URSZULIN
4+1
44
KOTELA IRENEUSZ A
SZCZUCIN
4+1
45
KOTELA IRENEUSZ B
SZCZUCIN
4+1
46VILMA I TOMEK A
BOSTON
4+1
47
TRZASKA MAREK & KRÓLIKOWSKI BARTEK
PRUDNIK
4+1
48
CZAPLIŃSKI TOMASZ A
SYBERIA
4+1
49CZAPLIŃSKI TOMASZ B
SYBERIA
4+1
50CZAPLIŃSKI TOMASZ C
SYBERIA
4+1
51
CZAPLIŃSKI TOMASZ D
SYBERIA
4+1
52
CZAPLIŃSKI TOMASZ E
SYBERIA
4+1
53
CZARNOTA PIOTR
CZARNY BÓR
4+1
54
GÓRKA MARIAN A
TRZEMEŚNIA
4+1
55
GÓRKA MARIAN B
TRZEMEŚNIA
4+1
56
GÓRKA TADEUSZ A
TRZEMEŚNIA
4+1
57
GÓRKA TADEUSZ B
TRZEMEŚNIA
4+1
58
BOROWIEC KRZYSZTOF
BRIELLE
4+1
59
BIS WALDEMAR - MARZOL JERZY
SZCZECIN
4+1
60
SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW
BRZOSTÓW
4+1
61JUSZCZAK ROBERT A
GÓRNOWOLA
4+1
62JUSZCZAK ROBERT B
GÓRNOWOLA
4+1
63CZAJKOWSKI ROMAN
ZAGÓRZANY
4+1
64ŁYSY  A
POLSKA
4+1
65
ŁYSY  B
POLSKA
4+1
66
JDA
DĄBROWA TARNOWSKA
4+1
67
JOŃSKI ROBERT
NOWA SÓL
4+1
68
KOZAK JANUSZ
NYSA
4+1
69
CHŁOPECKI MIROSŁAW
WŁOSNOWICE
4+1
70
GÓRKA MATEUSZ
TRZEMEŚNIA
4+1
71
TEAM BORS - MACOVEI
CASAPULLA
4+1
72DUDEK MONIKA I DAWID
ALWERNIA
4+1
73
PAYK WALDEMAR
WITTEN
4+1
74
TEAM BOSTON
BOSTON
4+1
75
WOŹNIAK TADEUSZ
JAWCZYCE
4+1
76MAMIŃSKI MARIUSZ
OLSZEWO-BORKI
4+1
77
TOMEK A
POLSKA
4+1
78
TOMEK B
POLSKA
4+1
79
TOMEK C
POLSKA
4+1
80
TEAM : THE LEGENDA
LATHUM
4+1
81
GAJEK MAREK
OSTROLECE
4+1
82WYRWONT JÓZEF A
BRZESZCZE
4+1
83
WYRWONT JÓZEF B
BRZESZCZE
4+1
84STELMACH RAFAŁ
MANIÓW
4+1
85
SOKOŁOWSKI JERZY
POBYŁKOWO MAŁE
4+1
86
JAMAL MALIK
KOŃSKIE
4+1
87
SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW A
NOWY KORCZYN
4+1
88
ZABRODZKI DARIUSZ
WARSZAWA
4+1
89
MAZIARZ RACING TEAM A
TĘGOBORZE
4+1
90
BOŚ SŁAWOMIR
NOWA SÓL
4+1
91
WOJACZEK - WITEK
SKRZYSZÓW
4+1
92
PERTEK LENA
LUBASZ
4+1
93
NOWAK PAWEŁ
KONIECPOL
4+1
94
GANG WIEWIÓRA
POLSKA
4+1
95
CHOCHOŁOWICZ KRZYSZTOF
BŁONIE
4+1
96
BOGUSŁAW WIECZOREK
WROCŁAW
4+1
97
OLENDER SŁAWOMIR
MILEJEWO
4+1
98
FLAGA ROBERT A
RUDNIK
4+1
99
JUDASZ ANDRZEJ
SUŁKOWICE
4+1
100
BOCHENEK - SKRZYPEK
SUŁKOWICE
4+1
101SROKA ANDRZEJ A
JASIENICA
4+1
102
SROKA ANDRZEJ B
JASIENICA
4+1
103
KASPEREK LESZEK
GÓRNOWOLA
4+1
104
KOZAK JANUSZ A
NYSA
4+1
105
WOJACZEK - WITEK A
SKRZYSZÓW
4+1
106
TEAM NO-WU UND FREUNDE
NIEMCY
4+1
107
TEAM NO-WU UND FREUNDE 1
NIEMCY
4+1
108
TEAM NO-WU UND FREUNDE 2
NIEMCY
4+1
109
TEAM NO-WU UND FREUNDE 3
NIEMCY
4+1
110
TEAM NO-WU UND FREUNDE 4
NIEMCY
20
111
TEAM NO-WU UND FREUNDE 5
NIEMCY
20
112
TEAM NO-WU UND FREUNDE 6
NIEMCY
20
113
TEAM NO-WU UND FREUNDE 7
NIEMCY
4+1
114
TEAM NO-WU UND FREUNDE 8
NIEMCY
4+1
115
TEAM NO-WU UND FREUNDE 9
NIEMCY
4+1
116
TEAM NO-WU UND FREUNDE10NIEMCY
4+1
117
TEAM NO-WU UND FREUNDE 11
NIEMCY
4+1
118
OLENDER SŁAWOMIRMILEJEWO
4+1
119
ND. SILOZGORZELEC
4+1
120
ŁACEK PIOTRPODCZERWONE
4+1
121
GOLD PIGEONBOSTON
4+1
122
DEROSE PASQUALE A
NEAPOL
4+1
123
DEROSE PASQUALE B
NEAPOL
4+1
124
D.A.S. STAFIEJ  A
GARTZ
4+1
125
D.A.S. STAFIEJ  B
GARTZ
4+1
126
JANKOWSKI IRENEUSZ
KARNIESZEWICE
4+1
127
ZIĘTARA MATEUSZ I BARTŁOMIEJ
BOCHNIA
4+1
128
JAN & PIOTR
RZEZAWA
4+1
129
WAŁĘSA MATEUSZ
OLSZTYN
4+1
130
DZIALAK E. & J.
OSTRZESZÓW
4+1
131
BRACIA POTOCZNY
ŁĘKAWICA
4+1
132
AS PENKUL TEAM
WOŁOMIN
4+1
133
CIEGOWSKA ALICJA A
HAMM
4+1
134
CIEGOWSKA ALICJA B
HAMM
4+1
135
CIEGOWSKA ALICJA C
HAMM
4+1
136
LEWANDOWSKI KAZIMIERZ
USTKA
4+1
137
MROZEK MATEUSZ
SŁOPNICE
4+1
138
CIEZCZAK R.
CZERWIENNE
4+1
139
KURNIK WIESŁAW
JADOWNIKI
4+1
140
SUCHECKI DARIUSZ
TRĄBKI
4+1
141
KUBACEK LUBOMIR
BACHUNOVICE
4+1
142
RESZKA RAFAŁ
JAKUBOWICE KOŃSKIE
4+1
143
KORALEWICZ BOGDAN
RADYMNO
4+1
144
TEAM LIVERPOOL
LIVERPOOL
4+1
145
RAFF -  GROMM
KARSIN
4+1
146
TEAM MASTEK - KOGUT
WOJNICZ
4+1
147
ROBERTO
DĄBROWA TARNOWSKA
4+1
148
GRAŚ MARIUSZ
ROSKO
4+1
149
MRZYGŁÓD KAZIMIERZ
GWOŹDZIEC
4+1
150
IWAŃSKI - ŻARŁOK
WIELKA BRYTANIA
4+1
151
STRAND JAROSLAV
CZECH REPUBLIC
4+1
152
GRYMUZA WALDEMAR
LĘBORK
4+1
153
KOPER TOMASZ A
BULOWICE
4+1
154
KOPER TOMASZ B
BULOWICE
4+1
155
RANKA RADOSŁAW
SMIGIEL
4+1
156
NIZNIK TADEUSZ
TENCZYN
4+1
157
WALEK TADEUSZ
TRĘBACZEW
4+1
158
MACH WOJCIECH
SZCZUCIN
4+1
159
BENDZMER FABIAN & MIELEWCZYK ZBIGNIEW
ŁUGI
4+1
160
JANIA MARCIN
ŁĘTOWE
4+1
161
PUZDROWSKI CZESŁAW
BRODNICA GÓRNA
4+1
162
GRZENKOWICZ WITOLD/NAGÓRSKI DARIUSZ
ROZŁAZINO
4+1
163
JONAS MIROSŁAW SEBASTIAN WOJCIECH
BERGEDZINO WICKO
4+1
164
KWAŚNIAK EMIL
ŁOWCZE
4+1
165
ZUBRZYCKI B i M
ŚWIĘTE
4+1
166
RZEPKA MAREK & MARCIN
WOLA RZĘDZIŃSKA
4+1
167
TEAM ZAPART
KOBYLNICA
4+1
168
WSZOŁEK JAN
RZEZAWA
4+1
169
TEAM SCHIPMANN A
RHAUDERFEHN
4+1
170
TEAM SCHIPMANN B
RHAUDERFEHN
4+1
171
ADAM & LESZEK B
ONSALA
4+1
172
KRIS
POLSKA
4+1
173
VILMA I TOMEK B
WIELKA BRYTANIA
4+1
174
KOKOWICZ EUGENIUSZ
WARSZAWA
4+1
175
BERGEMANN TINO
MITTENWALDE
4+1
176
CHWARZYŃSKI RAJMUND
ZIELIN
4+1
177
WASILKA MAREK
CZĘSTKOWO
4+1
178
HARAZIN KAMIL
PIASEK
4+1
179
BOBER HENRYK
POLSKA
4+1
180
REPANÓW DARIUSZ
LUBIN
4+1
181
WOŹNICA ANDRZEJ
ŁĘCZYCE
4+1
182
BLAK TOMASZ
SUŁKOWICE
4+1
183
BLAK ADAM
SUŁKOWICE
4+1
184
BULDA PIOTR
SUŁKOWICE
4+1
185
HUMAR TEAM
POLSKA
4+1
186
PRZĄDA KRZYSZTOF
DĄBROWA TARNOWSKA
4+1
187
STAŃCZAK DAMIAN
JEZIORANY
4+1
188
KORNELIUSZ
POLSKA
4+1
189
BOLEK
POLSKA
4+1
190
GRZEGORZ CHORĄŻY
HOENZADRIEL
4+1
191
SYL STROOMER
PUTTER
4+1
192
DUDEK TOMASZ
BRZESKO
4+1
193
ROSPLOCH MARIUSZ I YANUSZ
HOLANDIA
4+1
194
REZERWACJA
RUMUNIA
4+1
195
REZERWACJA
HISZPANIA
4+1
196
REZERWACJA
WŁOCHY
4+1
197
WIM SNELS JR.
WAALWIJK
4+1
198
R.B. TEN BERGE
SPRANG CAPELLE
4+1
199
DR. HENK DE WEERD
 BELGICA DE WEERD
BREDA
4+1
200
RATAJCZAK RAFAŁ
NADMA
4+1
201
KAPLON ROMAN
SZAMOTUŁY
4+1
202
PRZYBYŁO LESZEK
DĄBROWA TARNOWSKA
4+1
203
KAŁAT MIECZYSŁAW
WODZISŁAW ŚLĄSKI
4+1
204
FRANCISZEK SZULIK
WODZISŁAW ŚLĄSKI
4+1
205
MAZIARZ RACING TEAM B
TĘGOBORZE
4+1
206
SG SEHNKE-MARZEION
HEILIGENHAFEN
4+1
207
ZDROWY GOŁĄB
GLIWICE
4+1
208
SIEKLICKI KAZIMIERZ
GDAŃSK
4+1
209
CIĄBOR PAWEŁ
RADGOSZCZ
4+1
210
MAKOWSKI CEZARY
NIECZAJNA DOLNA
4+1
211
MAREK ŁUKASZ
GODÓW
4+1
212
ZYZNAWSKI JAN
DRUŻKÓW PUSTY
4+1
213
SCHULTE HEINER
GRÖNINGEN
4+1
214
TEAM CHUDY - URYGA
LIMANOWA
4+1
215
MRÓZ MARCIN & FILIP
WOLA RZĘDZIŃSKA
4+1
216
KIJOWSKI KRZYSZTOF
ŻABNO
4+1
217
OSADA WALDEMAR - ROBERT
BYCZYNA
4+1
218
FIGUŁA STANISŁAW
RUSOCICE
4+1
219
MILC MIROSŁAW
DĄBROWA SZLACHECKA
4+1
220
MALIK WIESŁAW
PRZEGINA DUCHOWA
4+1
221
MALIK ADAM
RUSOCICE
4+1
222
CZARDYBON ABDRZEJ & KULIG JANUSZ
ORNONTOWICE
4+1
223
SZCZOCZARZ GRZEGORZ
BŁAŻOWA
4+1
224
PITAŚ M&M TEAM
OKOCIM
4+1
225
STĘPIEŃ BOGDAN
POLSKA
4+1
226
JELONEK WOJCIECH
WĘDRYNIA
4+1
227
GOTOWIEC RAFAŁ - TARACH MACIEJ I ANTONI
NIEDORADZ
4+1
228
TEAM B&B
SUŁKOWICE
4+1
229
INGO ZAGER
LICHTENAU
4+1
230
BARANOWSKI PAWEŁ & ROBERT
ŁOCHÓW
4+1
231
BARANOWSKI ROBERT & PAWEŁ
ŁOCHÓW
4+1
232
PIK DARIUSZ
PUŁTUSK
4+1
233
STYCZEŃ W I L
KAZIMIERZA WIELKA
4+1
234
SULEWSKI ALBERT
DRYGAŁY
4+1
235
FLAGA ROBERT WITOLD
RUDNIK
4+1
236
LASKA ANDRZEJ & CZARDYBON ANDRZEJ
ORNONTOWICE
4+1
237
MAJCHER BARAN TEAM
GRYBÓW
4+1
238
IVI39
POLSKA
4+1
239
DR. MEVES
HANOVER
4+1
240
MWG MAZURY
PERK
4+1
241
KWIATKOWSKI ŁUKASZ & WOJCIECH
MASZEWO LĘBORSKIE
4+1
242
TEAM D.G.M.
POLSKA
4+1
243
BIERNAT & KUSCH A
NIEMCY
4+1
244
MAREK 66
LESZCZYNY
4+1
245
KINGA TRZASKA
CHOCZEWO
4+1
246
TEAM WOS
KRAKÓW
4+1
247
BIERNAT & KUSCH B
NIEMCY
4+1
248
WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK A
ŁUBNIANY
4+1
249
WRÓBEL MICHAŁ & PATRYK B
ŁUBNIANY
4+1
250
OSTAPIUK SYLWESTER
KREPA
4+1
---
----------------------------------------
--------------------------
-----


LISTA REZERWOWA NA SEZON 2021:

LISTA UCZESTNIKÓW  REZERWOWYCH NA SEZON 2021. UCZESTNICY Z TEJ LISTY RÓWNIEŻ MOGĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAWODACH W PRZYPADKU REZYGNACJI UCZESTNIKA Z LISTY GŁÓWNEJ. KOLEJNOŚĆ ZAPISÓW BĘDZIE ŚWIADCZYŁA O PIERWSZEŃSTWIE W ZAWODACH. 

L.P
Imię i Nazwisko
Miejscowość
Państwo
Ilość gołębi
1


4+1
2


4+1
3


4+1
4


4+1
5


4+1
6


4+1
7


4+1
8


4+1
9


4+1
10


4+1
11


4+1
12


4+1
13


4+1
14


4+1
15


4+1
16


4+1
17


4+1
18


4+1
19


4+1
20REZERWACJA
WODZISŁAW SLĄSKI
4+1
21
SOBOCIŃSKI ZDZISŁAW
LYGOTA WIELKA
4+1
22
MARCIN, SZCZEPAN, JANUSZ
POLSKA
4+1
23
PRZYGODA KAROL
ŚWIETLINO
4+1