sponsorzy
Firma Holenderska GPS zaoferowała kilka swoich produktów jako nagrody dla kilku gołębi z lotu finałowego. Miejsca gołębi wygranych w locie finałowym zostaną wyznaczone w późniejszym terminie ( informacja niebawem )


Firma "KAMPOL" za sponsorowała kilka nagród, do wygrania przez gołębie z lotu finałowego. Produkty będą wysyłane pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )Firma "KAMPOL" za sponsorowała kilka nagród, do wygrania przez gołębie z lotu finałowego. Produkty będą wysyłane pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
NUMER TELEFONU:  661-808-085

Sklep "MÓJ GOŁĄB" za sponsorowała kilka nagród, do wygrania przez gołębie z lotu finałowego. Produkty będą wysyłane pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )


Firma "GREENPLAY" za sponsorowała kilka nagród, do wygrania przez gołębie z lotu finałowego. Produkty będą wysyłane pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )


Firma "PIGEONVIT" za sponsorowała kilka nagród, do wygrania przez gołębie z lotu finałowego. Produkty będą wysyłane pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )


Firma "EJB" PRODUCENT GOŁĘBNIKÓW za sponsorowała kilka nagród, do wygrania przez gołębie z lotu finałowego. Produkty będą wysyłane pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )


Firma "PIOMARNATURA" za sponsorowała kilka nagród, do wygrania przez gołębie z lotu finałowego. Produkty będą wysyłane pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
KAZIMIERZ LATAWIEC za sponsorował PUCHAR PORCELANOWY.
Firma "CHAMPION" za sponsorowała kilka nagród, do wygrania przez gołębie z lotu finałowego. Produkty będą wysyłane pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
"MIX 3E" za sponsorowała nagrodę, do wygrania przez gołębia z lotu finałowego. Produkt będzie wysyłany pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
"DOLFOS" za sponsorowała nagrodę, do wygrania przez gołębia z lotu finałowego. Produkt będzie wysyłany pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
"Dopkowicz" za sponsorowała  nagrodę, do wygrania przez gołębia z lotu finałowego. Produkt będzie wysyłany pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
"TROFEA Dystans" za sponsorowała; nagrodę, do wygrania przez gołębia z lotu finałowego. Produkt będzie wysyłany pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
"AVISTAR" za sponsorował; nagrodę, do wygrania przez gołębia z lotu finałowego. Produkt będzie wysyłany pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
"PROFEEDTAUBE" za sponsorował; nagrodę, do wygrania przez gołębia z lotu finałowego. Produkt będzie wysyłany pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
"BIOWET-PUŁAWY" za sponsorował; nagrodę, do wygrania przez gołębia z lotu finałowego. Produkt będzie wysyłany pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )
"MIROSŁAW MIECZKOWSKI" za sponsorował  nagrodę, dla gołębia z lotu finałowego. Produkt będzie wysyłany pocztą lub odbiór osobisty. Nagroda, będzie dotyczyła przylotu gołębia z lotu finałowego na pozycji: ( informacja niebawem )