Strona główna

* FCI MWG Małopolska * *O.L.R.*
* 1st COMPETITION FLIGHT 2022 EDITION:
* DISTANCE / Odległość 100 Km, Start 01.08.2022*
* DOBRY LOT!!! *
* GOOD LUCK EVERYONE!! *

LIVE:
** Lot konkursowy nr 1 **
** 1st competition flight **

OLR Poland, wyniki na żywo z wielu gołębników

Błędy - wyniki na żywo | EDYCJA

2022-08-05 07:42

Od kilku dni borykamy się z ograniczeniami ze strony bazy MySQL, nowy serwer okazał się dobry, lecz jego baza nie wytrzymała przesyłu jaki na sekundę musi odebrać i wysłać + limity. Oczywiście już rozmawiamy z dostawcą, bo na cały serwis potrzebujemy 20 razy tyle, ile obecnie oferuje nam baza. Proszę o cierpliwość, jeśli zajdzie potrzeba podłączymy MWG Małopolska do poprzedniego serwera lecz to nie rozwiązuje problemu, a jest jedynie braniem tabletki przeciwbólowej na chorego zęba.

MWG Małopolska jest częścią większego serwisu czyli OLR Poland, nad którym cały czas pracujemy.
Za błędy techniczne nie jest odpowiedzialny organizator MWG Małopolska, a administracja, która zarządza serwerem, domenami, serwisem od MWG Małopolska po OLR Poland.

Trochę statystyk:
Tylko dziś weszło na stronę 418 indywidualnych IP - osób, a ile osób wchodziło kilka razy?
Ostatni tydzień - 4.742 osoby.
Ostatni miesiąc - 13.382 osoby.

Piotr
Grupa WPS
EDYCJA: 05.08.2022 godz:13:49

Wstępnie problemy zostały usunięte, prosimy o korzystanie ze strony " Wyniki na żywo" aby sprawdzić jej wytrzymałość na maksymalne obciążenie = ruch, zwłaszcza podczas przesyłania wyników: gołębnik -> serwer -> strona on-line. Obecnie wyniki wszystkich wspólnych gołębników można oglądać na żywo na OLR POLAND. również, wyniki MWG Małopolska. Rejestrowane są w tym samym czasie co na stronie MWG Małopolska.

Gdyby występowały problemy proszę pisać na adres: pomoc.wpsgroup@gmail.com
W e-mailu proszę opisać konkretnie co pokazuje się na stronie lub skopiować komunikat jaki pokazuje się na stronie i wkleić tenże komunikat do e-maila wraz z opisem jaką Państwo mają przeglądarkę. Tym sposobem będziemy wiedzieli co nie działa, dlaczego i u kogo.