Dwa dni po zakończeniu lotu wyniki znajdują się w zakładce " ODBYTE LOTY "

Wyniki na żywo

Ostatnia aktualizacja była 09.12.2019 23:40:27   Odśwież ręcznie | Pokaż dół strony

L.P Uczestnik Flaga Obrączka rodowa Data Godzina przylotu Punkty
1 SOKOŁOWSKI JERZY 19 44604.09.19 15:20:49.99 100,00
2 BOBER AKTYWOWANY PIOTR 19 12504.09.19 15:40:49.82 098,91
3 KOKOWICZ EUGENIUSZ 19 10204.09.19 15:40:54.09 097,81
4 CIEŚLA ZBIGNIEW SMERF 19 304.09.19 15:41:13.96 096,72
5 RYSIEK NBL 19 13004.09.19 15:41:19.99 095,63
6 KLEIN TADEUSZ 1 KIMBA 19 36404.09.19 15:42:00.31 094,54
7 KOKOWICZ EUGENIUSZ NAKR 19 12004.09.19 15:43:12.98 093,44
8 DRITAN TANO TANO 19 37704.09.19 16:01:16.66 092,35
9 GRANICA RADOSŁAW 1 LILIN 19 66304.09.19 16:01:24.29 091,26
10 MDŁ 1 MLD 19 140504.09.19 16:01:34.16 090,16
11 KURNIK WIESŁAW 19 46904.09.19 16:05:46.21 089,07
12 GMIŃSKI TOMASZ TOME 19 14704.09.19 16:08:47.52 087,98
13 WYRWONT JÓZEF JOZEF 19 12304.09.19 16:08:48.85 086,89
14 CENTRUM HODOW EUROPA CENT 19 75504.09.19 16:08:54.04 085,79
15 MUHL REINHARD 1 ANIKA 19 144804.09.19 16:08:54.95 084,70
16 SIEKLICKI KAZIMIERZ 19 20304.09.19 16:09:08.74 083,61
17 BOLKA ADAM 2 19 07204.09.19 16:09:10.08 082,51
18 KOPER TOMASZ 2 TOMEK 19 90404.09.19 16:09:10.69 081,42
19 PLEŚNIAK BOGDAN NERO2 19 36304.09.19 16:09:10.84 080,33
20 BRACIA KORALEWICZ 19 37104.09.19 16:09:26.88 079,23
21 KOTELA IRENEUSZ IREK 19 00504.09.19 16:09:27.08 078,14
22 PLEŚNIAK BOGDAN RPA 19 37404.09.19 16:09:31.14 077,05
23 CZAPLIŃSKI TOMASZ 2 TOMEK 19 53504.09.19 16:13:54.23 075,96
24 RZEPKA MAREK-MARCIN MAREK 19 1904.09.19 16:14:01.32 074,86
25 MDŁ 1 MDL 19 40404.09.19 16:16:35.61 073,77
26 MDŁ 2 MDL 19 07004.09.19 16:16:38.48 072,68
27 RYSIEK BIALA 19 12404.09.19 16:16:39.59 071,58
28 ZBIGNIEW & MICHAŁ 19 13804.09.19 16:16:39.67 070,49
29 CZAPLIŃSKI TOMASZ 3 TOMEK 19 80604.09.19 16:20:21.73 069,40
30 HOLA PIOTR PIOTR 19 35304.09.19 16:20:23.20 068,31
31 ROSPŁOCH MARIUSZ 2 19 58904.09.19 16:20:24.82 067,21
32 BRACIA KORALEWICZ 19 36704.09.19 16:20:51.98 066,12
33 ŻMIJA JANUSZ JANUA 19 53804.09.19 16:21:00.31 065,03
34 PIĄTEK AGNIESZKA AGA 19 90604.09.19 16:21:11.26 063,93
35 DRITAN TANO TANO 19 83604.09.19 16:21:57.51 062,84
36 GRANICA RADOSŁAW 2 19 810F04.09.19 16:23:24.03 061,75
37 DI DOMENICO & SHANI3 PUPAT 19 77204.09.19 16:26:01.71 060,66
38 MDŁ 1 MDL 19 11504.09.19 16:26:02.47 059,56
39 CZAPLIŃSKI TOMASZ 4 TOMEK 19 50104.09.19 16:26:03.59 058,47
40 JĘDRZEJOWSKI EMIL EMIL 19 4004.09.19 16:26:04.08 057,38
41 CZAPLIŃSKI TOMASZ 3 TOMEK 19 993F04.09.19 16:26:06.81 056,28
42 BIENIEK DARIUSZ 1 ANDY 19 14904.09.19 16:26:07.45 055,19
43 ROSPŁOCH MARIUSZ 1 19 66904.09.19 16:26:11.43 054,10
44 PIĄTEK EDWARD EDEK 19 91504.09.19 16:26:11.64 053,01
45 GÓRKA TADEUSZ 19 63004.09.19 16:32:44.90 051,91
46 JASKOWIAK-JAROSZ 19 06904.09.19 16:32:45.79 050,82
47 ROGALEWSKI MICHAŁ SRUBA 19 28504.09.19 16:37:23.31 049,73
48 LADEMAN ZDZISŁAW 19 446F04.09.19 16:40:36.74 048,63
49 GAJDZIŃSKI JAN 2 JAN11 19 1104.09.19 16:40:37.44 047,54
50 CZAPLIŃSKI TOMASZ 6 TOMEK 19 94704.09.19 16:41:35.83 046,45
51 KOMOROWSKI JAROSŁAW1 JAREK 19 27704.09.19 16:45:43.67 045,36
52 STYCZEŃ W & L AGNES 19 14504.09.19 16:45:45.84 044,26
53 BRACIA KORALEWICZ 19 35804.09.19 16:45:46.34 043,17
54 GIERCZAK TADEUSZ 2 T 19 91104.09.19 16:45:47.68 042,08
55 GÓRKA MARIAN 1 19 03904.09.19 16:45:48.01 040,98
56 DI DOMENICO & SHANI3 DRITA 19 72404.09.19 16:45:48.80 039,89
57 WAŁĘSA MATEUSZ 19 40504.09.19 16:49:41.63 038,80
58 WSZOŁEK JAN JAN 19 30104.09.19 16:49:50.73 037,70
59 KRÓLIKOWSKI BARTEK 19 22304.09.19 16:49:55.86 036,61
60 RAZIK MAREK 19 701004.09.19 16:54:08.16 035,52
61 SZCZEŚNIAK ZDZISŁAW METAL 19 92804.09.19 16:54:11.17 034,43
62 DE ROSA PASQUALE CHICO 19 418504.09.19 16:54:36.66 033,33
63 KŁECZEK DARIUSZ 2 DAREK 19 435804.09.19 16:55:02.44 032,24
64 CZAPLIŃSKI TOMASZ 1 TOMEK 19 24204.09.19 16:55:23.49 031,15
65 GRZYWA MATEUSZ MATI 19 30204.09.19 16:55:25.66 030,05
66 ROSPŁOCH MARIUSZ 2 19 60004.09.19 16:55:26.84 028,96
67 ANDREW ROBERT RALF 19 01804.09.19 16:57:57.78 027,87
68 WYRWONT JÓZEF JOZEF 19 79204.09.19 17:00:31.88 026,78
69 GRÓDEK RYSZARD 19 2904.09.19 17:07:52.11 025,68
70 RAZIK MAREK 19 04004.09.19 17:08:04.14 024,59
71 MUHL REINHARD 1 ANIKA 19 145604.09.19 17:08:04.64 023,50
72 GÓRKA MARIAN 2 19 02804.09.19 17:08:06.03 022,40
73 SIEKLICKI KAZIMIERZ 19 20804.09.19 17:08:07.93 021,31
74 KOPER TOMASZ 2 TOMEK 19 90504.09.19 17:08:08.27 020,22
75 ROSPŁOCH MARIUSZ 2 19 59504.09.19 17:08:09.38 019,13
76 BOROWIEC KRZYSZTOF 1 19 72604.09.19 17:08:10.58 018,03
77 GÓRKA MARIAN 3 19 10404.09.19 17:08:10.80 016,94
78 GMIŃSKI TOMASZ TOME 19 17104.09.19 17:08:11.00 015,85
79 SCHNEIDER KRZYSZTOF 19 38204.09.19 17:08:16.95 014,75
80 SIEKLICKI KAZIMIERZ 19 80504.09.19 17:08:18.15 013,66
81 BRENDA ROBAKIEWICZ 19 27404.09.19 17:08:18.49 012,57
82 GAJDZIŃSKI JAN JAN1 19 1204.09.19 17:08:22.14 011,48
83 GÓRKA MARIAN 3 GORKA 19 02704.09.19 17:08:24.79 010,38
84 CENTRUM HODOW EUROPA CENT 19 73104.09.19 17:08:30.25 009,29
85 OŚKO HUBERT MARS 19 14504.09.19 17:08:31.02 008,20
86 JUSZCZAK BARBARA BASIA 19 44204.09.19 17:08:33.54 007,10
87 LADEMAN ZDZISŁAW 19 44804.09.19 17:08:34.17 006,01
88 KLEIN TADEUSZ 3 KIMBA 19 375F04.09.19 17:08:35.51 004,92
89 DI DOMENICO & SHANI3 TINA 19 50404.09.19 17:08:36.15 003,83
90 CZAPLIŃSKI TOMASZ 7 TOMEK 19 51704.09.19 17:08:36.49 002,73
91 GIERCZAK TADEUSZ 1 T 19 9504.09.19 17:08:38.24 001,64
92 DRITAN TANO TANO 19 83204.09.19 17:08:40.27 000,55
93 KLEIN TADEUSZ 2 KIMBA 19 39604.09.19 17:09:06.44 000,00
94 ROBAKIEWICZ KRZYSIEK 19 25104.09.19 17:09:50.99 000,00
95 ŻMIJA JANUSZ JANUA 19 53504.09.19 17:10:03.57 000,00
96 DE ROSA PASQUALE FULMI 19 417804.09.19 17:10:05.82 000,00
97 SIEKLICKI KAZIMIERZ KAZIK 19 21004.09.19 17:10:11.34 000,00
98 KLEIN TADEUSZ 4 KIMBA 19 36504.09.19 17:13:05.12 000,00
99 OŚKO HUBERT WENUS 19 16904.09.19 17:13:51.73 000,00
100 RAFAŁ NN 19 12704.09.19 17:15:20.93 000,00
101 KOMOROWSKI JAROSŁAW1 19 28304.09.19 17:17:33.93 000,00
102 DI DOMENICO & SHANI1 STELA 19 76704.09.19 17:58:04.04 000,00
103 ZIĘTARA TEAM MATI 19 74204.09.19 18:16:15.21 000,00
104 CZAPLIŃSKI TOMASZ 6 TOMEK 19 54804.09.19 18:23:48.88 000,00
105 MUHL REINHARD 2 ANIKA 19 132404.09.19 18:26:07.42 000,00
106 BAKUN PAWEŁ PAWEL 19 73604.09.19 18:51:39.26 000,00
107 PENKUL SŁAWOMIR 19 32004.09.19 18:52:29.49 000,00
108 KOTELA IRENEUSZ 1 IREK 19 02504.09.19 19:10:26.25 000,00
109 ROSPŁOCH MARIUSZ 1 19 68504.09.19 19:10:38.21 000,00
110 SACHE CHRISTIAN 19 24405.09.19 05:51:57.62 000,00
111 VOLKER BARTH 19 18505.09.19 05:52:45.27 000,00
112 DIRK DE BEER DIRK 19 205.09.19 05:54:24.23 000,00
113 CIEŚLA ZBIGNIEW SMERF 19 105.09.19 05:55:22.60 000,00
114 GPS GPS 19 20305.09.19 05:58:03.80 000,00
115 DIRK DE BEER DIRK 19 6F05.09.19 06:01:58.11 000,00
116 CZAPLIŃSKI TOMASZ 7 TOMEK 19 25405.09.19 06:07:18.83 000,00
117 BRENDA ROBAKIEWICZ 19 235F05.09.19 06:07:43.62 000,00
118 CICHOCKI MICHAŁ BELDZ 19 22405.09.19 06:07:56.85 000,00
119 CZAPLIŃSKI TOMASZ 1 TOMEK 19 99205.09.19 06:08:11.47 000,00
120 PLEŚNIAK BOGDAN JONY2 19 35305.09.19 06:08:25.20 000,00
121 ANDREW ROBERT RHAY 19 33105.09.19 06:10:13.65 000,00
122 MWG ROGOWO 1 19 76105.09.19 06:10:40.51 000,00
123 CZAPLIŃSKI TOMASZ 4 TOMEK 19 996F05.09.19 06:11:28.86 000,00
124 CZAPLIŃSKI TOMASZ 7 TOMEK 19 120305.09.19 06:11:54.92 000,00
125 ZIĘTARA TEAM 19 68005.09.19 06:12:20.10 000,00
126 KŁECZEK DARIUSZ 2 DAREK 19 35405.09.19 06:12:21.93 000,00
127 MWG ROGOWO 1 19 76705.09.19 06:12:24.24 000,00
128 MUHL REINHARD 3 ANIKA 19 132505.09.19 06:12:25.50 000,00
129 CZAPLIŃSKI TOMASZ 7 TOMEK 19 53705.09.19 06:12:44.53 000,00
130 GRANICA RADOSŁAW 2 ZORRO 19 66905.09.19 06:12:50.69 000,00
131 BRENDA ROBAKIEWICZ 19 24305.09.19 06:14:04.34 000,00
132 GRÓDEK RYSZARD 19 03305.09.19 06:16:39.60 000,00
133 FLOREK RYSZARD 19 42605.09.19 06:17:11.38 000,00
134 MĄCZYŃSKI BRONISŁAW 19 75305.09.19 06:17:33.75 000,00
135 CZAPLIŃSKI TOMASZ 2 TOMEK 19 52605.09.19 06:17:49.71 000,00
136 ZBIGNIEW & MICHAŁ 19 0205.09.19 06:20:08.86 000,00
137 KOPER TOMASZ 1 TOMEK 19 94505.09.19 06:25:17.14 000,00
138 GPS 19 20405.09.19 06:26:05.29 000,00
139 VOLKER BARTH 19 26205.09.19 06:27:37.73 000,00
140 VOLKER BARTH 19 22705.09.19 06:29:58.79 000,00
141 SACHE CHRISTIAN 19 13405.09.19 06:32:41.01 000,00
142 ROSPLOCH MARIUSZ 2 19 59805.09.19 06:40:25.79 000,00
143 DIRK DE BEER DIRK 19 105.09.19 06:48:56.37 000,00
144 SOKOŁOWSKI JERZY 19 33905.09.19 06:52:15.98 000,00
145 SNEL WIM SNEL 19 93905.09.19 06:55:21.48 000,00
146 CIEŚLA ZBIGNIEW SMERF 19 6F05.09.19 07:00:56.36 000,00
147 RZEPKA MAREK-MARCIN MAREK 19 2105.09.19 07:17:10.38 000,00
148 CZAPLIŃSKI TOMASZ 4 TOMEK 19 52305.09.19 07:19:21.16 000,00
149 ROSPŁOCH MARIUSZ 1 19 50105.09.19 07:19:36.43 000,00
150 SIEKLICKI KAZIMIERZ 19 821F05.09.19 07:26:41.96 000,00
151 MUHL REINHARD 4 0ANI 19 133505.09.19 07:26:46.08 000,00
152 ANDREW ROBERT BAMBA 19 03005.09.19 07:26:48.73 000,00
153 HAŁAT GRZEGORZ 19 55105.09.19 07:29:40.88 000,00
154 GRZANKOWICZ WITOLD BAZA 19 60105.09.19 07:29:43.33 000,00
155 PLĘŚNIAK BOGDAN UNO2 19 36005.09.19 07:30:36.06 000,00
156 KLEIN TADEUSZ 2 KIMBA 19 399F05.09.19 07:31:26.88 000,00
157 MUHL REINHARD 1 ANIKA 19 145705.09.19 07:31:35.13 000,00
158 CZAPLIŃSKI TOMASZ 4 TOMEK 19 52105.09.19 07:31:46.21 000,00
159 GÓRKA MARIAN 2 19 05505.09.19 07:32:08.72 000,00
160 GIERCZAK TADEUSZ 1 T 19 69805.09.19 07:33:11.54 000,00
161 CZAPLIŃSKI TOMASZ 1 TOMEK 19 98405.09.19 07:36:50.41 000,00
162 KURNIK WIESŁAW 19 49105.09.19 07:37:34.98 000,00
163 GALA STANISŁAW 19 734405.09.19 07:42:16.07 000,00
164 CICHOCKI MICHAŁ HOLWN 19 228F05.09.19 07:42:52.55 000,00
165 JUSZCZAK BARBARA BASIA 19 46805.09.19 07:46:29.78 000,00
166 CZAPLIŃSKI TOMASZ 1 TOMEK 19 994F05.09.19 07:46:31.67 000,00
167 MUHL REINHARD 1 ANIKA 19 130105.09.19 07:46:32.09 000,00
168 BOROWIEC KRZYSZTOF 1 KRIS2 19 72905.09.19 07:46:32.59 000,00
169 RESZKA RAFAŁ 1 RAFA 19 18005.09.19 07:46:33.92 000,00
170 PIĄTEK EDWARD EDEK 19 91005.09.19 07:52:36.48 000,00
171 MORAWSKI JAN 19 491305.09.19 08:00:26.48 000,00
172 KOKOWICZ EUGENIUSZ 19 114F05.09.19 08:00:28.78 000,00
173 KLEIN TADEUSZ 2 KIMBA 19 37005.09.19 08:00:30.38 000,00
174 KRÓLIKOWSKI BARTEK 19 217F05.09.19 08:00:56.30 000,00
175 GAJDZIŃSKI JAN JAN01 19 0105.09.19 08:02:15.82 000,00
176 SNEL WIM 19 94005.09.19 08:02:19.12 000,00
177 MRÓZ MARCIN I FILIP FILIP 19 57205.09.19 08:07:55.51 000,00
178 CZAPLIŃSKI TOMASZ 3 TOMEK 19 97105.09.19 08:12:23.71 000,00
179 GRZYWA MATEUSZ MATI 19 31605.09.19 08:13:09.36 000,00
180 GAJDZIŃSKI JAN 3 JAN19 19 1905.09.19 08:13:11.81 000,00
181 ROBERT TEN BERGER 19 60805.09.19 08:13:19.94 000,00
182 ROSPŁOCH MARIUSZ 2 19 58505.09.19 08:18:10.26 000,00
183 ROBERT TEN BERGER 19 69205.09.19 08:19:21.53 000,00
184 MDŁ 2 MDL 19 12305.09.19 08:34:39.85 000,00
185 ROBERT TEN BERGER 19 64605.09.19 08:38:43.72 000,00
186 KLIMEK ANDRZEJ 19 01705.09.19 08:44:43.81 000,00
187 BRENDA ROBAKIEWICZ BIALY 19 23705.09.19 08:55:17.93 000,00
188 BAKUN PAWEŁ PAWEL 19 73305.09.19 08:58:47.92 000,00
189 MĄCZYŃSKI BRONISŁAW BYK 19 73105.09.19 09:07:32.21 000,00
190 MUHL REINHARD 3 ANIKA 19 145305.09.19 09:09:28.69 000,00
191 PIĄTEK EDWARD EDEK 19 92905.09.19 09:51:19.49 000,00
192 GRZYWA MATEUSZ MATI 19 32005.09.19 09:57:46.50 000,00
193 JASKOWIAK-JAROSZ 19 070F05.09.19 10:35:08.97 000,00
194 CZAPLIŃSKI TOMASZ 6 TOMEK 19 54605.09.19 10:35:33.58 000,00
195 GRANICA RADOSŁAW 2 HEKTO 19 63505.09.19 10:36:34.00 000,00
196 DI DOMENICO & SHANI2 TULA 19 76205.09.19 10:39:34.21 000,00
197 RYSIEK CSZPA 19 14605.09.19 10:39:51.42 000,00
198 MDŁ 2 MDL 19 09605.09.19 11:46:23.55 000,00
199 MUHL REINHARD 1 ANIKA 19 131205.09.19 11:58:53.84 000,00
200 KITA ARTUR 19 84405.09.19 12:15:34.69 000,00
201 STYCZEŃ W & L PETER 19 22605.09.19 12:50:22.01 000,00
202 GIERCZAK TADEUSZ 1 T 19 69405.09.19 12:55:13.94 000,00
203 GIERCZAK TADEUSZ 1 T 19 91405.09.19 12:56:45.14 000,00
204 GÓRKA TADEUSZ 19 62605.09.19 13:26:14.80 000,00
205 ROSPŁOCH MARIUSZ 2 19 58605.09.19 13:52:21.58 000,00
206 KLEIN TADEUSZ 3 0KIMB 19 37805.09.19 14:02:30.75 000,00
207 CZARDYBON A & SZ SZYME 19 76805.09.19 14:03:09.14 000,00
208 BOROWIEC KRZYSZTOF 1 KUBA3 19 743F05.09.19 14:04:18.53 000,00
209 SOKOŁOWSKI-KRÓLIKOWS 19 19405.09.19 14:12:51.47 000,00
210 KLEIN TADEUSZ 3 KIMBA 19 37905.09.19 14:24:28.65 000,00
211 SZCZOCZARZ GRZEGORZ 19 05005.09.19 14:24:30.80 000,00
212 SEKULSKI JANUSZ 19 82705.09.19 14:59:05.70 000,00
213 WILIAM KEVIN 19 13105.09.19 15:07:23.13 000,00
214 MUHL REINHARD 5 ANIKA 19 131905.09.19 15:28:18.49 000,00
215 MRÓZ MARCIN I FILIP FILI 19 57105.09.19 15:29:33.72 000,00
216 RZEPKA MAREK-MARCIN MAREK 19 1005.09.19 15:46:12.24 000,00
217 OŚKO HUBERT SATUR 19 189F05.09.19 16:08:18.09 000,00
218 STYCZEŃ W & L WLAD 19 25005.09.19 16:13:10.53 000,00
219 GÓRKA MARIAN 1 GORAL 19 04005.09.19 17:09:14.16 000,00
220 JASKOWIAK-JAROSZ 19 06605.09.19 17:17:07.55 000,00
221 GMIŃSKI TOMASZ TOMEK 19 43105.09.19 17:22:10.34 000,00
222 ROGALEWSKI MICHAŁ TRAWA 19 8805.09.19 17:45:36.94 000,00
223 FLOREK RYSZADR 19 43005.09.19 18:18:02.90 000,00
224 JĘDRZEJOWSKI EMIL EMIL 19 5305.09.19 18:32:56.87 000,00
225 GRANICA RADOSŁAW 2 ATOS 19 66705.09.19 18:42:09.41 000,00
226 BOROWIAK-DUDEK 19 32605.09.19 19:07:12.04 000,00
227 MUHL REINHARD 3 ANIKA 19 131806.09.19 06:44:28.28 000,00
228 PIĄTEK AGNIESZKA AGA 19 90106.09.19 06:46:39.28 000,00
229 CZAPLIŃSKI TOMASZ 4 TOMEK 19 53406.09.19 06:51:34.84 000,00
230 GÓRKA MARIAN 3 19 10106.09.19 06:52:10.27 000,00
231 MDŁ 1 MDL 19 42006.09.19 07:42:26.46 000,00
232 CZAPLIŃSKI TOMASZ 7 TOMEK 19 50506.09.19 09:35:35.46 000,00
233 MWG ROGOWO 1 19 62306.09.19 10:04:37.00 000,00
234 CICHOCKI MICHAŁ 11 19 22706.09.19 10:06:53.83 000,00
235 KOTELA IRENEUSZ IREK 19 01906.09.19 12:04:29.42 000,00
236 MUHL REINHARD 6 ANIKA 19 145106.09.19 13:37:19.05 000,00
237 KLEIN TADEUSZ 1 KIMBA 19 137006.09.19 14:29:11.87 000,00
238 KLEIN TADEUSZ 1 0KIMB 19 38706.09.19 15:09:41.07 000,00
239 ROSPŁOCH MARIUSZ 1 19 51406.09.19 15:27:22.43 000,00
240 KOMOROWSKI JAROSŁAW2 JAREK 19 25306.09.19 16:31:28.64 000,00
241 ROBERT TEN BERGER 19 69006.09.19 17:09:28.96 000,00
242 BŹDZIUCH RYSZARD 19 44706.09.19 17:52:10.36 000,00
243 GÓRKA TADEUSZ 19 62906.09.19 18:06:30.62 000,00
244 MRÓZ MARCIN I FILIP FILIP 19 57408.09.19 08:53:18.95 000,00
245 KOTELA IRENEUSZ IREK 19 02008.09.19 09:03:07.68 000,00
246 DRITAN TANO TANO 19 37308.09.19 12:11:51.31 000,00
247 CZAPLIŃSKI TOMASZ 5 TOMEK 19 25008.09.19 12:23:20.16 000,00
248 ROBAKIEWIC KRZYSIEK2 19 25209.09.19 13:10:30.72 000,00
249 GRANICA RADOSŁAW 1 RADAR 19 61109.09.19 13:18:09.47 000,00
250 RAFAŁ NIEB 19 14511.09.19 07:22:09.31 000,00
251 BIENIEK DARIUSZ 1 N 19 123F24.09.19 18:00:01.75 000,00
/\